Gilaburu Satış - Gilaboru Meyvesi ve Nektarı
0352 231 96 88 09:00 - 18:00
0535 874 69 99 09:00 - 20:00

Gizlilik Sözleşmesi

Gilaburu Satış ailesi olarak bizler, sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Bu yüzden siz müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için 256 bit SHA anahtar ile alışveriş adımlarınızı güvenle koruma altına alıyoruz. Sitemizin güvenlik sertifikasını google üzerinden SSL sertifikası sorgulama şeklinde arama yaparak istediğiniz servise alan adımızı yazarak sorgulayabilir ve güvenliğinizden emin olabilirsiniz.

Sitemizin alt yapısınında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta, ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen değişim ve gelişimlere göre güncellenmektedir.


Paypal üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz Paypal sisteminin güvenli alyapısında saklanmakta olup, bilgiler kesinlike bizimle paylaşılmamaktadır.

Yapmış olduğunuz kapıda ödeme seçenekli alışverişlerinizde de müşteri temsilcimiz tarafından aranarak onayınız alınır ve buna göre kargonuz hazırlanıp gönderilir.

Ayrıca müşterilerimizin hangi yollardan sitemize alışveriş yapmaya geldiklerini öğrenmek için site içerisinde Google İzleme çerezi kullanılmaktadır.